Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Swiss – spadkobierca jednej z najlepszych linii na świecie

Swiss to kontynuator chlubnej tradycji Swissair – najpopularniejszej szwajcarskiej linii, a zarazem jednego z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników powietrznych na kontynencie. Swissair zmuszone było zaprzestać działalności w roku 2002; na jego miejscu pojawiło się znane dziś przedsiębiorstwo.

Choć Swiss liczy sobie obecnie mniej niż dziesięć lat, trudno przecenić doświadczenie, jakie jego włodarze zdobyli pod szyldem Swissair. Najwyższe standardy obsługi, nowoczesna flota, sieć połączeń obejmująca 72 miejscowości na całym świecie – elementy te składają się na ofertę mogącą konkurować z dowolnym przewoźnikiem z Europy.

W Polsce samoloty Swiss lądują wyłącznie na lotnisku w Warszawie. Najtańsze bilety na kursy szwajcarskich linii kupisz w serwisie Probiz.pl – w zaledwie 15 minut. Zapraszamy do korzystania z naszych promocji i stałych zniżek.

Przeloty Swiss – w portalu wszystkich pasażerów Probiz.pl jakąkolwiek wyprawę przygotujesz w kilka chwil, po atrakcyjnej cenie, i przede wszystkim łatwo i bezpiecznie. Wystarczy poświęcić mniej niż piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.