Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Swiss – spadkobierca jednej z najlepszych linii na świecie

Swiss to kontynuator chlubnej tradycji Swissair – najpopularniejszej szwajcarskiej linii, a zarazem jednego z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników lotniczych na kontynencie. Swissair zmuszone było zaprzestać działalności w roku 2002; jego miejsce zajęło znane dziś przedsiębiorstwo.

Choć Swiss liczy sobie obecnie mniej niż 10 lat, trudno przecenić doświadczenie, jakie jego kierownicy zdobyli pod szyldem Swissair. Najwyższe standardy obsługi, nowoczesna flota, sieć połączeń obejmująca 72 miejscowości na całym świecie – to wszystko składa się na ofertę potrafiącą konkurować z dowolnym przewoźnikiem z Europy.

W Polsce samoloty Swiss lądują na lotnisku w Warszawie. Najtańsze bilety na przeloty liniami ze Szwajcarii kupisz w serwisie Probiz.pl – i to w zaledwie kwadrans. Zapraszamy do korzystania z naszych promocji i stałych upustów cenowych.

Tanie bilety lotnicze Swiss – w serwisie Probiz.pl nawet najdalszą podróż zaplanujesz niezwłocznie, niedrogo, i przede wszystkim łatwo. Wystarczy spędzić w portalu zaledwie kwadrans!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.