Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Qatar Airways – szybkie przeloty do krajów arabskich

Katarskie linie Qatar Airways to jeden z najlepszych przewoźników pochodzących z krajów Arabskich. Założono je w roku 1993 – od tamtego czasu przedsiębiorstwo znacząco się rozwinęło, udanie konkurując ze starszymi i bardziej doświadczonymi liniami.

Początki linii Qatar Airways były nad wyraz skromne. Przedsiębiorstwo rozpoczynało działalność dysponując zaledwie jednym samolotem. Sieć połączeń była równie niepozorna aż do czasu, gdy linia przeszła pod nadzór państwa i dzięki rządowemu dofinansowaniu mogła znacznie powiększyć flotę i zasięg.

Obecnie Qatar Airways to duży przewoźnik, dysponujący flotą złożoną z prawie 100 samolotów. Linia zapewnia transport między setką miejscowości z całego świata. Nie prowadzi jednak działalności w Polsce.

Przeloty Qatar Airways – w portalu wszystkich pasażerów Probiz.pl nawet najdalszą eskapadę zaplanujesz szybko, niedrogo, i co najważniejsze - łatwo i bezpiecznie. Wystarczy poświęcić 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.