Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej Ryanair

Ryanair

Qatar Airways – szybkie przeloty do krajów arabskich

Katarskie linie Qatar Airways to jeden z najlepszych przewoźników pochodzących z krajów Arabskich. Założono je w roku 1993 – od tamtego czasu przedsiębiorstwo znacznie się rozwinęło, udanie konkurując ze starszymi i bardziej doświadczonymi liniami.

Początki linii Qatar Airways były nad wyraz skromne. Przedsiębiorstwo rozpoczynało działalność dysponując zaledwie jednym samolotem. Sieć połączeń była równie niepozorna aż do czasu, gdy linia została upaństwowiona i dzięki rządowemu dofinansowaniu mogła znacznie powiększyć flotę i zasięg.

Obecnie Qatar Airways to duży przewoźnik, dysponujący flotą złożoną z prawie stu samolotów. Linia zapewnia transport między setką miejscowości z całego świata. Nie prowadzi jednak działalności w Polsce.

Rezerwacja biletów Qatar Airways – w portalu Probiz.pl dowolną podróż przygotujesz błyskawicznie, oszczędnie, i przede wszystkim łatwo i bezpiecznie. Wystarczy poświęcić zaledwie piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.