Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Malev – węgierska odpowiedź na Lufthansę

Malev to najpopularniejsze węgierskie tradycyjne linie lotnicze; ich cechą charakterystyczną są atrakcyjne promocje cenowe. Zarejestrowana w 1946 roku firma jest obecnie jednym z najbardziej cenionych przewoźników powietrznych w Europie.

Węgierska linia wsławiła się oryginalnymi metodami działania mającymi zachęcić pasażerów do przesiadki z pociągów do samolotów. Jako jedna z pierwszych w branży wprowadziła politykę niskich cen – podróż drogą powietrzną do wybranej miejscowości nie mogła kosztować więcej niż bilet kolejowy. To jedno z najbardziej znaczących działań, które przyczyniły się do spopularyzowania transportu lotniczego w środkowej Europie.

Mimo licznych sukcesów, Malev pozostaje firmą o niewielkich rozmiarach. Dysponuje zaledwie 22 samolotami, oferując loty do 50 miejscowości. Siłą przedsiębiorstwa nie jest jednak rozbudowana sieć połączeń, a stosunek do klienta. Podróże są zawsze dobrze zorganizowane, zaś jakość obsługi jest całkowicie satysfakcjonująca.

Bilety lotnicze Malev – w serwisie dla podróżnych Probiz.pl każdą podróż przygotujesz błyskawicznie, po atrakcyjnej cenie, i przede wszystkim łatwo. Wystarczy spędzić w portalu mniej niż 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.