Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Lufthansa – niemiecka perfekcja

Lufthansa to jeden z liderów europejskiego, a także światowego rynku transportu. Ogromna sieć połączeń, flota złożona z nowoczesnych maszyn, a także piloci o najlepszych kwalifikacjach – to cechy wyróżniające niemieckiego przewoźnika względem konkurencji.

W 85-letniej historii firmy, od początku istnienia zaliczanej do grona liderów branży, nastąpił tylko jeden istotny przestój. Po II wojnie światowej Lufthansa przestała istnieć, zaś po kilkunastu latach wznowiły działalność aż dwie firmy o tej nazwie. Jedna z nich - „właściwy” spadkobierca przedsiębiorstwa – funkcjonuje do dziś, ceniona przez podróżnych z całego świata.

Obecnie niemiecki przewoźnik może poszczycić się siecią połączeń obejmującą ponad 100 krajów. Na co dzień korzysta z blisko 300 samolotów. W Polsce Lufthansa jest obecna na każdym większym lotnisku; bilety na dowolny przelot kupisz po najniższej cenie w serwisie Probiz.pl.

Tanie bilety lotnicze Lufthansa – w portalu każdego podróżnika Probiz.pl dowolną eskapadę zaplanujesz w kilka chwil, oszczędnie, i co najważniejsze - prosto. Wystarczy poświęcić mniej niż 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.