Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Lufthansa – niemiecka perfekcja

Lufthansa to jeden z liderów europejskiego, a także światowego rynku transportu. Ogromna sieć połączeń, flota złożona z nowoczesnych samolotów, a także piloci o najlepszych kwalifikacjach – to cechy wyróżniające niemieckiego przewoźnika na tle konkurencji.

W 85-letniej historii firmy, od początku istnienia zaliczanej do liderów branży, nastąpił tylko jeden istotny przestój. Po II wojnie światowej Lufthansa przestała istnieć, zaś po kilkunastu latach wznowiły działalność aż dwie firmy o tej nazwie. Jedna z nich - czyli „właściwy spadkobierca przedsiębiorstwa – funkcjonuje do dziś, ceniona przez pasażerów z całego świata.

Dziś niemiecki przewoźnik może poszczycić się siecią połączeń obejmującą ponad 100 krajów. Na co dzień korzysta z niemal 300 samolotów. W Polsce Lufthansa jest obecna na każdym większym lotnisku; bilety na dowolny przelot kupisz po najniższej cenie w portalu Probiz.pl.

Tanie bilety Lufthansa – w serwisie Probiz.pl nawet najdłuższą eskapadę przygotujesz szybko, bez wydawania fortuny, i co najważniejsze - łatwo i bezpiecznie. Wystarczy poświęcić 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.