Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Lufthansa – niemiecka perfekcja

Lufthansa to jeden z liderów europejskiego, a także ogólnoświatowego rynku transportu. Ogromna sieć połączeń, flota złożona z nowoczesnych samolotów, a także piloci o najlepszych kwalifikacjach – to cechy wyróżniające niemieckiego przewoźnika względem konkurencji.

W 85-letniej historii firmy, od początku istnienia zaliczanej do grona liderów branży, nastąpił tylko jeden znaczący przestój. Po drugiej wojnie światowej Lufthansa przestała istnieć, zaś po kilkunastu latach wznowiły działalność aż dwie firmy o tej nazwie. Jedna z nich - „właściwy” spadkobierca przedsiębiorstwa – funkcjonuje do dziś, uwielbiana przez pasażerów z całego świata.

Dziś niemiecki przewoźnik może pochwalić się siecią połączeń obejmującą ponad 100 krajów. Na co dzień korzysta z blisko trzystu samolotów. W Polsce Lufthansa jest obecna na każdym większym lotnisku; bilety na dowolny przelot kupisz po najniższej cenie w portalu Probiz.pl.

Bilety lotnicze Lufthansa – w serwisie dla pasażerów Probiz.pl każdą wyprawę zaplanujesz błyskawicznie, oszczędnie, i przede wszystkim łatwo. Wystarczy do tego mniej niż kwadrans!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.