Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

LOT – jedna z najbardziej doświadczonych linii lotniczych świata

Podróżuj z LOT-em, czyli jedną z najstarszych linii lotniczych w Europie. Polacy nie muszą wstydzić się przed konkurencją z Zachodu – LOT to przewoźnik, które można porównać z liderami rynku, takimi jak Lufthansa, Aer Lingus czy Alitalia.

Choć w początkach swego istnienia linia należała do najlepszych na świecie, jej rozwój został zatrzymany w wyniku wybuchu drugiej wojny światowej. Po jej zakończeniu odbudowa floty i tras, nadzorowana przez rząd zależny od Związku Radzieckiego, przebiegała wolniej niż w przypadku linii z krajów Zachodu. Po roku 1990 przedsiębiorstwo szybko dostosowało się do najlepszych światowych standardów.

Dziś LOT dysponuje ponad 50 samolotami marki Boeing, Embraer i ATR. Obsługuje połączenia pomiędzy 87 miejscowościami na czterech kontynentach. Samoloty naszego narodowego przewoźnika lądują na wszystkich ważnych lotniskach w kraju.

Tanie bilety LOT – w portalu Probiz.pl nawet najdłuższą eskapadę zorganizujesz błyskawicznie, bez wydawania fortuny, i co najważniejsze - w łatwy i bezpieczny sposób. Wystarczy spędzić w portalu mniej niż piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.