Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

KLM – Królewskie Towarzystwo Lotnicze

Holenderska KLM to najstarsza linia lotnicza działająca pod niezmienioną nazwą, a zarazem jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Jej dziedzictwo obejmuje ponad dziewięćdziesiąt lat działalności na stale ewoluującym rynku. Trudno znaleźć przewoźnika bardziej wykwalifikowanego do świadczenia usług transportowych.

Założone z inicjatywy holenderskiej rodziny królewskiej linie lotnicze przez całe dekady pracowały na obecny wizerunek firmy nowoczesnej, a zarazem mocno konserwatywnej w podejściu do klienta. W przypadku KLM za innowacjami technologicznymi nie idzie zmiana stosunku wobec pasażera, którego satysfakcja jest priorytetowym celem przedsiębiorstwa.

Obecnie KLM prowadzi działalność na trasach łączących ponad 200 miejscowości położone na czterech kontynentach. Dysponuje imponującą flotą złożoną z dwustu samolotów, w tym najpopularniejszymi Boeingami oraz Airbusami. W Polsce świadczy przeloty z Krakowa i Warszawy, często oferując pasażerom promocje biletów i atrakcyjne zniżki.

Tanie bilety KLM – w serwisie dla pasażerów Probiz.pl jakąkolwiek eskapadę przygotujesz w kilka chwil, niedrogo, i przede wszystkim prosto. Wystarczy poświęcić 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.