Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

CSA Czech Airlines – największa czeska linia lotnicza

CSA Czech Airlines nie mogą równać się rozmiarami z tytanami rynku lotniczego, toteż stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki takiemu podejściu do pełnienia obowiązków narodowego przewoźnika, każdego roku czeskie linie wybiera ponad 5 milionów pasażerów.

Czech Airlines to jedne z najstarszych linii lotniczych świata – utworzono je w roku 1923. Stosunkowo często firma musiała się borykać z problemami, takimi jak kryzysy ekonomiczne i paliwowe, które paraliżowały działalność przewoźników z całego świata. Mimo przeciwności losu, CSA udało się przetrwać, zdobywając jednocześnie zaufanie milionów pasażerów.

Współczesne Czech Airlines to przedsiębiorstwo cenione nie tylko przez podróżników, ale także przez krytyków z branży. Może ono poszczycić się m.in. tytułem najlepszego przewoźnika powietrznego Europy Wschodniej, przyznawanego przez periodyk Global Traveler. Jeżeli poszukujesz niedrogiej, a zarazem godnej polecenia linii lotniczej, działalność naszych południowych sąsiadów powinna Cię zainteresować.

Tanie linie lotnicze CSA Czech Airlines – w portalu każdego podróżnika Probiz.pl każdą wyprawę zorganizujesz w kilka chwil, po atrakcyjnej cenie, i co najważniejsze - w łatwy i bezpieczny sposób. Wystarczy spędzić w portalu mniej niż piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.