Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

British Airways – najlepszy brytyjski przewoźnik

Najlepsza i największa tradycyjna linia lotnicza ze Zjednoczonego Królestwa powstała w 1974 roku. Kontynuuje ona tradycje Imperial Airways – swojego doświadczonego i cenionego poprzednika, działającego już w pierwszych dekadach XX wieku.

Przez lata firma wypracowywała swoją obecną pozycję. Ogromny wpływ na reputację British Airways wywarło zatrudnienie kobiet-pilotów pod koniec lat 80. ubiegłego wieku. W owym czasie było to posunięcie co najmniej niecodzienne, lecz błyskawicznie sprawiło, że linię zaczęto postrzegać jako postępową i nowoczesną.

British Airways posiada obecnie ponad dwieście samolotów, którymi operuje między stu pięćdziesięcioma miejscowościami docelowymi na całym świecie. W Polsce maszyny angielskiego przewoźnika lądują wyłącznie na lotnisku w Warszawie.

Tanie bilety British Airways – w serwisie dla podróżnych Probiz.pl każdą eskapadę zorganizujesz w kilka chwil, tanio, i przede wszystkim łatwo i bezpiecznie. Wystarczy do tego mniej niż piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.