Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Aer Lingus – najlepsze tradycyjne linie z Irlandii.

Historia Aer Lingus sięga lat 30. dwudziestego wieku – wtedy bowiem zostało założone skromne przedsiębiorstwo, które w ciągu kilkudziesięciu lat miało zdominować rynek krajowy, a także stać się jednym z najważniejszych graczy w branży na terenie całej Europy.

Istotną rolę w historii Aer Lingus odegrał samolot DC-3, czyli najbardziej znana konstrukcja zakładów Douglasa. Dzięki wykorzystaniu tej niezwykle wytrzymałej, a zarazem niedrogiej w eksploatacji maszyny, możliwe stało się wytyczenie dalszych tras i nawiązywanie połączeń z krajami leżącymi na innych kontynentach.

W latach 60. dla irlandzkiego przewoźnika rozpoczęła się era odrzutowców. Od tamtej pory przyspieszył rozwój całej branży; choć w ciągu kolejnych pięćdziesięciu lat zdarzały się hamujące go ekonomiczne kryzysy, nie przeszkodziły one linii lotniczej w objęciu siecią połączeń aż 80 miejscowości na całym świecie.

Rezerwacja biletów Aer Lingus – w portalu wszystkich pasażerów Probiz.pl jakąkolwiek podróż zaplanujesz niezwłocznie, niedrogo, i co najważniejsze - łatwo. Wystarczy do tego mniej niż piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.